ДИПКУ

На 01.06.2024 г. ще се проведе онлайн курс на тема Ефективното убеждаване - принципи и техники           На 08.06.2024 г. ще се проведе онлайн курс на тема Език и стратегия на научното писане          

Наградени участници в конкурсите ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА УЧЕНИТЕ 2023
Екипът на ДИПКУ - Тракийски университет благодари на участниците в конкурсите! Честито на класираните!
Kartina1-2-png-mflf


Конкурс за рисунка:

Категория – Детска градина и начално училище

I-во Място: Анелия Желязкова Стойчева, гр. Асеновград
Ръководител: Весела Иванова, Надка Сиракова

II-ро Място: Иван Илиянов Грозданов, гр. Асеновград
Ръководител: Весела Иванова, Надка Сиракова

III-то Място: Людмила Калоянова Димова, гр. Созопол
Ръководител: Татяна Атанасова


Категория – Основно училище

I-во Място: Адриана Адрианова Усеиновска, гр. Стара Загора
Ръководител: Гергана Тофтисова

II-ро Място:
Габриела Иванова Недялкова, гр. Стара Загора
Ръководител: Гергана Тофтисова

III-то Място: Анастасия Данаилова Данаилова, гр. Стара Загора
Ръководител: Дарина Делчева


Категория – Средно училище и възрастни

I-во Място: Петя Атанасова Костова, гр. Стара Загора
Ръководител: Светлена Георгиева

II-ро място: Ксения Владимировна Самлхвалова, гр. Бургас

III-то Място: Вероника Любомирова Павлова, гр. Варна

Победителите в конкурса за рисунка ще бъдат изложени в Регионална библиотека "Захари Княжески" (фоайе подземен етаж) на 29.09.2023 г. от 17.30 ч. до 21.30 ч.



Конкурс за художествен текст (есе, приказка, стихотворение, разказ, сценарий) на тема „Пътуване в бъдещето“


I-во място: Диляна Стаматова Кирова, гр. Бургас

II-ро място:
Александрина Дзанева Шомова, учител, гр. Стара Загора

Леонида Радоева Дончева, лекар, гр. Стара Загора

III-то място:
София Сашева Райкова, Общинско ученическо общежитие „Кольо Фичето“, гр. В. Търново
Ръководители: Юлияна Станчева, Димитър Стойчев

Диана Славчева Фъртунова, гр. Бургас


Конкурс за мултимедиен продукт, подкаст, видео, влог, идея за компютърна игра или мобилно приложение тема „Пътуване в бъдещето“


Категория ”Видео“
I-во място: ЧСУ “Рьорих”, гр. София
ръководител: Златина Димитрова

II-ро място: Клуб “Параджиите”, гр. Велико Търново
ръководител: Добрин Пелтеков

III-то място: 4 клас, ЧСУ “Рьорих“, гр. София
ръководител: Елица Парикян

Възрастни:

I-во място: Пенка Борисова, гр. Стара Загора


Категория “Мултимедиен продукт“

I-во място: Сами Хайсан Уатар
ръководител Златина Димитрова

II-ро място: 7 клас, ЧСУ “Рьорих“, гр. София
ръководител: Златина Димитрова

Категория “Компютърна игра“
I-во място: Делян и Бранислав Тоневи, гр. София

II-ро място: Йоан Мариянов Енев, гр. Добрич
Ръководител: Магдалена Иванова